סוף עידן הביטוח הסעיודי
תאריך ושעה
 
מונה:

 


ביטוח בריאות
ביטוח בריאות מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם.
ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל,  השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

היום אתה צריך לקבל החלטה חשובה..."היכן לבטח את עצמך בביטוח בריאות"
ומדוע זה חשוב?

כי כולנו חשופים לארועים חיצוניים המשפיעים על חיינו, תאונת דרכים, תאונת עבודה תאונות בלתי צפויות בבית בטיול מחלות שונות ומשונות.. ומה לא?

 הפוליסה לביטוח בריאות מבטיחה לך כי בשעת מצוקה תוכל להחליט היכן לקבל את הטיפול הרפואי , מתי לקבל את הטיפול הרפואי, ומי יבצע את הטיפול הרפואי. 

יש כאלה שמחפשים רק את המחיר הזול, לא משנה להם איזה רמת שירות הם מקבלים ומהי רמת הכיסוי הביטוחי
בסוף כשקורה משהו.. נופל האסימון

אתה בטוח לא נמנה על כאלה אנשים שמפקיד את העתיד של חייך ושל משפחתך בגלל איזה פרסומת באמצעי התקשורת נכון ? 
 

עכשיו אפשר להמשיך ולישון בשקט

לחץ כאן לקבלת הצעה

 כמה מילים על הסיבות לרכישתביטוח רפואי אישי...


 שוק הבריאות בישראל כולל שלושה רבדים:

1. חוק ביטוח בריאות ממלכתי - חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו ולהיות מכוסה בסל של שירותים רפואיים בסיסיים.

2. שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים) - תקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק וניתן להצטרף אליהם בצורה וולנטרית בתוספת תשלום. לדוגמא: "כללית מושלם", "מכבי זהב", "מאוחדת עדיף", "לאומית ועוד".

3. ביטוח בריאות פרטי - חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי.

3 סיבות עיקריות לרכישת ביטוח בריאות:  

העלייה במחירים של שירותי בריאות ורפואה יוצרת צורך בהבטחת מקורות מימון זמינים.
התקדמות הרפואה מאפשרת לטפל ולרפא מחלות שבעבר היו בלתי ניתנות לריפוי.
העלייה בתוחלת החיים מולידה צרכים רפואיים חדשים. 
לייבסיטי - בניית אתרים